Współpracuj z nami

Marzysz o pracy, która łączy w sobie pasję do rozwijania swoich zdolności, przygodę i poczucie wspólnoty z zespołem? Efektywność Twoich działań jest dla Ciebie ważna i zależy Ci na dużej dawce satysfakcji? 

Flow Wyjazdy serdecznie zapraszają Cię do dołączenia do naszego zespołu jako lektor, trener lub wychowawca na koloniach i obozach językowych!


Nasza społeczność to miejsce, gdzie kreatywność spotyka się z ambicją, a dobra energia staje się impulsem do niezapomnianych doświadczeń. Wyobraź sobie idealną pracę w wakacje, gdzie to, co robisz staje się pasją, rozwijasz swoje umiejętności, a przy tym dzielisz się wartościami z równie zaangażowanymi ludźmi.

Nasze obozy to nie tylko miejsce pracy – to kraina, gdzie rozwój, doświadczenie i radość z działania łączą się i tworzą ze sobą harmonię. 

W społeczności Flow Wyjazdy wyznajemy zasadę, że wspólne wartości czynią nasz team wyjątkowym i dobrze zgranym. Zależy nam na zaufaniu, szczerości, efektywności i satysfakcji. Dla nas to nie tylko słowa – to filozofia życia i pracy. Chcemy, aby każdy, kto z nami współpracuje, podzielał te wartości z równym zaangażowaniem.

Jeśli podzielasz z nami te wartości i czujesz, że mógłbyś wnieść do zespołu dużo dobrych praktyk na naszych koloniach i obozach to gorąco Cię zapraszamy! 

Nie przegap tej okazji – dołącz do Flow Wyjazdy!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Magdalena Zwierowicz
Kierownik biura

Dołącz do Flow Wyjazdy!
Już dziś!

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli opowiedzieć Ci o propozycji współpracy partnerskiej z nami!