Poznaj nas

Nasz FLOW Team to zgrana ekipa profesjonalistów- lektorów, native speakerów, pedagogów oraz trenerów, którzy współpracują z dziećmi na co dzień w szkołach, ośrodkach sportowych i innych placówkach edukacyjnych.
Flow Team to grupa entuzjastów, dla których edukacja jest prawdziwą pasją.
Nauczanie oraz opieka nad dziećmi to pasja, za którą idzie pełne poczucie bezpieczeństwa dla rodziców, którzy oddają swoje dzieci pod nasze skrzydła.

Agnieszka Antosik-Kiernicka

Organizator Flow Wyjazdy, właścicielka warszawskich szkół językowych

Pasjonatka podróży i języków obcych, trenerka mentalna, nauczyciel i muzyk. Właścicielka szkoły Lingua Kids Club i Akademii Młodego Umysłu, twórczyni kolonii i obozów Flow Wyjazdy. Jej misją jest niesienie dobrych praktyk w edukacji i rozwoju dzieci i młodzieży. Prywatnie uwielbia zwiedzać nowe miejsca i od niedawna bardzo szczęśliwa mama.

Marzena Gójska

Kierownik wypoczynku, koordynator sekcji programowej

Dyrektor szkoły językowej oraz prywatnej szkoły muzycznej. Pasjonatka rozwoju dzieci i młodzieży. W swojej pracy podchodzi do każdego dziecka z empatią i zrozumieniem. Podczas Campów czuwa nad organizacją zajęć i atrakcji dla naszych campowiczów.
Jej atutami są niewątpliwie doskonała organizacja i wszystko dopięte na ostatni guzik. Na campach czuwa nad każdym szczegółem tak, aby nasi podopieczni czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Julia Khmilko

Koordynator sekcji językowej

Lektorka i metodyk w szkole językowej. Uwielbia pracować z dziećmi i wprowadzać najnowsze techniki nauczania do swoich zajęć. Na campach obecna już od wielu lat.
Podczas wyjazdów czuwa nad atrakcyjnym programem językowym dla naszych campowiczów, aby dzieci odczuwały radość i ekscytację z edukacji.

Sandra Zelichowska

Lektorka języka angielskiego w szkole Lingua Kids Club. Miłośniczka Myszki Mickey i sportów kontaktowych takich jak kickboxing. Na naszych campach prowadzi zajęcia sportowe i gry terenowe. Dba o to aby  jej zajęcia były fantastyczną rozrywką pełną zabawy i śmiechu.

Wilder Luis

Lektor języka hiszpańskiego w szkole Lingua Kids Club. Nasz przyjaciel przybył do nas z Kolumbii aby uczynić naukę zabawą i ekscytującym doświadczeniem. Podczas campów Flow prowadzi warsztaty językowe z języka hiszpańskiego oraz uczy salsy i bachaty. Na swoich zajęciach zaraża dzieci radością, entuzjazmem, śpiewem  i miłością do poznawania innych kultur.

Laura Papiernik

Młoda, pełna entuzjazmu wychowawczyni na campach Flow Wyjazdy. Zaraża uśmiechem i dobrą energią każdego campowicza. Opiekuje się dziećmi i dba o ich bezpieczeństwo podczas naszych wyjazdów.

Zapraszamy na wyjazdy
z Flow!

Pełen profesjonalizm, bardzo ciekawe i zróżnicowane programy,
wielu zadowolonych Klientów - przekonaj się sam!