Historia

Flow Wyjazdy to krąg doświadczenia trwający już ponad 10 lat i organizujący niesamowite programy wyjazdowo-edukacyjne dla dzieci i młodzieży, czyli kolonie i obozy językowe w Polsce i za granicą.
Rok 2013 to pierwsza kolonia dla najmłodszych w Olsztynie. Później na naszej campowej mapie pojawiły się takie rejony Polski, jak Krynica-Zdrój, Sztutowo, Mikoszewo, Dąbki czy Szeligi k. Ełku. Każde miejsce to ogrom przygody i wspomnień. Niektórzy uczestnicy jeżdżą z nami od początku naszych campów, a więc ci, którzy mieli 7 lat na pierwszej kolonii teraz jadą jako najstarsi nastolatkowie tworząc licealną grupę obozowiczów.
Mamy tysiące uśmiechniętych campowiczów, którzy co roku wracają do naszej wakacyjnej dżungli przygód. Nasze Flow Wyjazdy to miejsca, gdzie bezpieczeństwo, rozwój i świetna zabawa są na pierwszym miejscu – takie oazy, gdzie dzieciństwo jest w pełni bezpieczne i kolorowe.

Już od samego początku naszym celem było stworzenie krainy, gdzie dzieci w przyjemnym wakacyjnym klimacie i w towarzystwie native speakerów, zanurzają się w języku angielskim. W praktyce oznacza to, że nawet podczas codziennych czynności czy swobodnej zabawy mają głowy pełne angielskich zwrotów. To dopiero jest prawdziwe zanurzenie w języku!
Dziś oferujemy naszym campowiczom sprawdzone ośrodki nad morzem, jeziorami i w górach oraz za granicą w Wielkiej Brytanii. Co roku kilkaset dzieci rusza z nami na poszukiwanie wakacyjnych przygód, a my czekamy z otwartymi ramionami gotowi na nowe wspaniałe wyzwania!

Wyrusz w podróż
z Flow Wyjazdy!

Magia przygody, językowa ekscytacja i niezapomniane wspomnienia. Razem tworzymy historię pełną niepowtarzalnych chwil!