Co czyni nas wyjątkowymi?

Wakacje z Native Speakerem

Dzięki obecności doświadczonych native speakerów oraz lektorów języka angielskiego na naszych obozach, dzieci mają szansę na całkowite zanurzenie się w języku angielskim przez całe 10 dni.

Nasi campowicze mogą codziennie doskonalić swój warsztat językowy Wszystkie nasze aktywności podczas obozu stanowią harmonijny przepływ językowy poprzez używanie języka angielskiego we wszelkich codziennych sytuacjach, Wierzymy, że nauka może być nie tylko efektywna, ale również bardzo przyjemna, a nowe słownictwo może być przyswajane przez dzieci naturalnie i błyskawicznie.

 

Kompleksowa cena za 10 dni

Cena za nasze obozy jest kompleksowa i zawarte w niej są: dojazd, zakwaterowanie i wyżywienie, ubezpieczenie, dostęp do zajęć programowych oraz do ogromnej ilości zajęć sportowych, artystycznych oraz mindfulness

Nasze obozy to 10 dni pełnych intensywnych doświadczeń. Jest to według nas optymalny okres aby odpocząć po intensywnym roku szkolnym, nawiązać nowe przyjaźnie, wziąć udział w zabawach, skorzystać z wielu atrakcji oraz doskonalić poziom  języka angielskiego.

 

Stworzone z myślą o dzieciach

Nasze obozy zostały stworzone z myślą o dzieciach, i  zostało przez nas zaplanowane w taki sposób aby wspierać rozwój naszych campowiczów przy jednoczesnym zagwarantowaniu bezpieczeństwa. Jest to priorytet całej naszej Kadry, Kierownictwa oraz wszystkich pracowników na terenie obozu. Na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń opracowaliśmy program, który zapewni dzieciom świetną zabawę, opiekę na najwyższym poziomie oraz  komfortowy pobyt w naszym wakacyjnych ośrodkach.

Na campach tworzymy rodzinną atmosferę, aby każdy uczestnik czuł się jak u siebie w domu.

 

Społeczność Flow Wyjazdy

Obóz to przede wszystkim tętniąca życiem wielka rodzina Flow Wyjazdy, składająca się z campowiczów oraz kadry Flow. Już od chwili wejścia do autokaru podróżujemy razem – jesteśmy jak zgrany zespół, gotowy na 10-dniową przygodę pełną śmiechu, zabawy i nauki. Na koloniach nawiązujemy również nowe przyjaźnie, uczymy się samodzielności i odpowiedzialności, oraz wspieramy się w odważnym wkraczaniu w krainę obozowej dorosłości.

Zajęcia programowe

Nasze obozy to prawdziwe centra edukacji i rozrywki. Oprócz codziennej porcji języka angielskiego, atrakcji sportowych, kąpieli, plażowania, tańców i szaleństw na świeżym powietrzu, oferujemy również przestrzeń do twórczych poszukiwań, artystycznych inspiracji, zajęć mindfulness i rozwijania nowych pasji.

Nasz bogaty program realizujemy w ramach obozów, gdzie uczestnicy sami decydują, co ich najbardziej interesuje!

 

Zakwaterowanie i wyżywienie

Wszystkie nasze obozy to- nad morzem, w górach czy nad jeziorem, zorganizowane są zawsze w sprawdzonych ośrodkach, gdzie bezpieczeństwo i komfort są naszym priorytetem.

Niezależnie od wybranego obozu, uczestników czeka pyszna domowa kuchnia, Śniadania, obiady i kolacje serwujemy w formie szwedzkiego stołu, zapewniając uczestnikom prawdziwą ucztę zdrowych przysmaków. Dzieci mają cały czas dostęp do wody.

Dla tych, którzy preferują inne kierunki kulinarne, oferujemy diety wegetariańskie, bezglutenowe czy bezlaktozowe.

 

Eko Campy Flow

Na obozach Flow kładziemy nacisk na zdrowy styl życia i kontakt z otaczająca nas przyrodą. Z dala od telewizji, internetu i gier komputerowych, uczestnicy obozu mają okazję odkrywać piękno natury.

To idealne miejsca do kształtowania zdrowych nawyków ekologicznych, szacunku do zieleni i czerpania przyjemności z ruchu na świeżym powietrzu.

W końcu na campowe życie jest jak najlepszy trening – naturalny i pełen zdrowia!

 

Strefa wolna od elektroniki

Na naszych obozach wprowadziliśmy zasadę odpoczynku od smartfonów i innych urządzeń elektronicznych. Zasada ta przewiduje, że korzystanie z telefonów jest dozwolone co drugi dzień w przerwie poobiedniej, natomiast w pozostałe dni telefony są przechowywane w depozycie u kadry.

Dzięki temu stwarzamy dzieciom warunki do pełnego skupienia na otaczającym nas świecie oraz na zajęciach programowych,rekreacyjnych i wielu innych atrakcjach. Uczestnicy mają możliwość uczestnictwa w rozmowach, nawiązywania nowych znajomości, oraz budowania prawdziwych przyjaźni.

 

Fotorelacje i smsy

Na oficjalnym fanpage’u Flow Wyjazdy codziennie publikujemy fotografie i relacje na żywo z naszych campów oraz dodatkowo przesyłamy rodzicom dwa razy dziennie  smsy. Dzięki temu jest możliwość śledzenia na bieżąco działań swoich dzieci, zajęć w jakich biorą udział i szalonych zabaw od rana do wieczora, nawet w przypadku odległości, można w pełni uczestniczyć w naszym obozowym życiu i zobaczyć, jak spędzamy czas oraz jakich ciekawych przygód doświadczamy.

Wyrusz w podróż
z Flow Wyjazdy!

Magia przygody, językowa ekscytacja i niezapomniane wspomnienia. Razem tworzymy historię pełną niepowtarzalnych chwil!