Dlaczego my?

Co czyni nas wyjątkowymi?

Nasi campowicze mogą codziennie doskonalić swój warsztat językowy Wszystkie nasze aktywności podczas obozu stanowią harmonijny przepływ językowy poprzez używanie języka angielskiego we wszelkich codziennych sytuacjach, Wierzymy, że nauka może być nie tylko efektywna, ale również bardzo przyjemna, a nowe słownictwo może być przyswajane przez dzieci naturalnie i błyskawicznie.

Czego uczymy na campach

Samodzielność na obozie jest cechą, której rozwijanie stanowi istotny element doświadczenia obozowego, dlatego dajemy im swobodę decydowania o tym, co znajdzie się na ich talerzu, jak się ubiorą, czy poradzą sobie bez rodziców, czy nawiążą nowe przyjaźnie i czy otworzą się na campowe współuczestnictwo. Zawsze podkreślamy, że mają dostęp do wsparcia naszego obozowego zespołu, obejmującego wychowawców, kierownika, lektora i resztę naszego obozowego personelu.

MOJA PIERWSZA KOLONIA

„MOJA PIERWSZA KOLONIA” to nie tylko program pełen atrakcji, ale także wyjątkowe wsparcie dla dzieci, które po raz pierwszy wyruszają na samodzielne wakacyjne przygody. Wiemy, że te pierwsze kroki bez rodziców mogą być pełne wyzwań, dlatego nasza kadra z pełnym zaangażowaniem poświęca się, aby zapewnić najmłodszym uczestnikom opiekę na najwyższym poziomie.