Jak wygląda dzień na campie

Każdego dnia na naszych campowiczów czeka cudowny dzień pełen wyzwań. Poniżej znajduje się opis przykładowego dnia z życia naszych kolonii i obozów językowych.

Rano po porannym apelu oraz smacznym śniadaniu zanurzamy się w warsztatach oraz języku angielskim w towarzystwie naszego native speakera. Nauka języka obcego na naszych campach przebiega nie tylko efektywnie, ale również w atmosferze świetnej zabawy. Dodatkowo dzieci mają do wyboru różnorodne zajęcia sportowe, kreatywne oraz mindfulness. Dbamy o to, aby każdego dnia dzieci mogły wybrać spośród wielu zajęć te aktywności, które lubią najbardziej.

Po intensywnym wysiłku intelektualnym i fizycznym nadchodzi czas na domowy obiad. Zaraz potem przewidziana jest przerwa poobiednia, aby każdy mógł się zregenerować przed dalszymi zaplanowanymi atrakcjami.

W popołudniowych i wieczornych godzinach, rozpoczyna się prawdziwe szaleństwo zajęć rekreacyjnych. Nadchodzi czas konkursów, wyzwań, olimpiad, happeningów, gier na boiskach, zabawy na dyskotece czy wspólnym biesiadowaniu przy ognisku.

Przed nocnym odpoczynkiem jemy jeszcze smaczną kolację,  a dzieci po wieczornej kąpieli udają się do swoich łóżek. Nasi wychowawcy przed snem odwiedzają jeszcze wszystkie pokoje i sprawdzają czy dzieci są utulone do snu.

Warto dodać, że nasz program uwzględnia elastyczność i dostosowanie do warunków atmosferycznych. Codziennie jesteśmy w stanie dostosować nasze zajęcia programowe i rekreacyjne do aktualnych warunków pogodowych.

Specjalnie dla rodziców oczekujących na relacje z naszych obozów językowych, codziennie wysyłamy smsy z planem dnia oraz zamieszczamy zdjęcia  na naszym fanpage’u. Bardzo ważne jest dla nas, aby wszyscy rodzice dokładnie wiedzieli, jak wygląda nasze campowe życie.

Wyrusz w podróż
z Flow Wyjazdy!

Magia przygody, językowa ekscytacja i niezapomniane wspomnienia. Razem tworzymy historię pełną niepowtarzalnych chwil!